مشــاوره رایــگان - ٠٢١٦٦٧٨٣٩٠٠

جلد بیمه نامه

یکی از اصلی ترین خدمات شرکت پیام ، طراحی جلد بیمه نامه است . شرکت پیام یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغاتی است که سابقه درخشان همکاری با برندهای بزرگ بیمه ای کشور را در کارنامه خود دارد . پیام گرافیک مفتخر است که با کیفیت ترین و بهترین خدمات جلد بیمه نامه ثالث و جلد مدارک را به نمایندگی های بیمه سراسر کشور ارائه دهد . پیام همچنین در حوزه های طراحی کاتالوگ و طراحی لوگو نیز به شما کاربران عزیز خدمات بسیار ارزنده ای ارائه خواهد کرد .

مزایای جلد بیمه نامه :

– تثبیت برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان فعلی شما

– جذب مشتریان و مخاطبان جدید برای خدمات نمایندگی خود

– جلب رضایت مشتریان و زیبایی بیمه ارائه شده به ایشان

– مراجعه مجدد و دسترسی مشتریان قبلی برای تمدید بیمه نامه خود

جلد بیمه محصولی است که نماینده بیمه (بیمه گر)جهت ارائه بیمه نامه به بیمه گذار از شرکت های تولید کننده ،محصول را به اختیار میگیرد.جلد بیمه علاوه بر نگهداری بیمه نامه و کارت ماشین ،مشخصات نمایندگی را بصورت چاپ سیلک –چاپ طلا کوب –چاپ افست نمایش میدهد.این مهم بدین منظور است که بیمه گذار در طول دوران بیمه یا بعد از آن بتواند با نمایندگی (بیمه گر) تماس داشته باشد.این تماس می تواند جهت خرید(تمدید)یا دریافت اطلاعات باشد.

جلد بیمه ثالث لوکس

بیشتر نمایندگان بیمه ،در کنارخریدارهای عمده جلد بیمه نامه ، تعداد محدودی جلد بیمه نامه ثالث لوکس نیز خرید می نمایند.این جلد جهت ارائه به مشتریان ویژه و خاص خود می باشد. در بعضی مواقع قیمت تمام شده جلدهای لوکس تا پنج برابر جلدهای ساده میرسد.

جلد بیمه نامه کویری

اولین بار توسط این شرکت تولید وبه نمایندگان بیمه ارائه شده است.این جلد بدون مقوا،بامقوا،با چاپ طلاکوب ،چاپ داغی،چاپ طلا توگودی و…. تولید میگردد.جلد بیمه نامه کویری دارای رنگ های متنوع آبی ،سرمه ای،زرشکی،مشکی و….. می باشد. جلد بیمه نامه کویری دارای بافت نرم و انعطاف پذیر می باشد.

جلد بیمه ثالث طلقی

این محصول برای اولین بار توسط شرکت پیام تولید گردید.در سالهای گذشته بیشتر نمایندگان بیمه از جلدهای یوف و یوف پشت پارچه استفاده می کردند و مشخصات ،آدرس و شماره تلفن خود را در روی آن بصورت چاپ طلاکوب درج می کردند.ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی اطلاعات وآدرس نمایندگان افزایش یافته و جلدهای قدیمی امکان نمایش آنها را بصورت متمرکز نداشته اند و در نتیجه این شرکت به فکر تولید محصول متفاوتی که امکان درج آدرس و شماره تلفن وآدرس ایمیل و….. را داشته باشد، افتاد.حتی در داخل جلد بیمه نامه ثالث طلقی می توان مطالبی را درج کرد که علاوه بر اطلاع رسانی آدرس و شماره تلفن های واحد خسارت و شعب شرکت بیمه مربوطه،اطلاع رسانی صحیح ومفیدی از جمله شرایط دریافت خسارتهای جانی و مالی را انجام داد.ضمنا در این جلد بیمه نامه آرم و هویت سازمانی شرکت بیمه مربوطه بصورت کامل نمایش داده می شود.استحکام جلد بیمه نامه ثالث طلقی بسیار بالا بوده و نرمیت ویژه ای جهت حمل درجیب و کیف را دارا می باشد.

فروش ویژه جلد بیمه نامه کویری بصورت آنلاین از طریق سایت