مشــاوره رایــگان - ٠٢١٦٦٧٨٣٩٠٠

سر رسید

از دیر باز سررسید و تقویم مورد توجه مردم بوده و در زمان های نه چندان دور ( از زمانی که اهمیت زمان و برنامه ریزی مطرح شد ) نیاز همگان به تقویم و سررسید شکل جدی تری پیدا کرد. رفته رفته این نیاز وارد مراحل جدیدی شد به طوری که سررسید و تقویم های اختصاصی روانه بازار شد.

از همان ابتدا بانک ها و بیمه ها پرچم دار تولید انواع سررسید و تقویم اختصاصی بودند که با گذشت زمان و قرار گرفتن این سررسید وتقویم ها در دست عموم مردم ، به علاقمندان آن افزوده شد. در نتیجه مشتریان جدیدی به لیست بانک ها و بیمه هایی که این محصول بهره می بردند روز به روز اضافه می گردید.

درسته که شرکت های خصوصی و واحدهای تولیدی هم به این گروه سفارش دهندگان سررسیدهای اختصاصی پیوستند اما اصالت این اقدام با بانک ها و بیمه ها بوده و خواهد ماند.

به همین منظور شرکت های بیمه که بیشتر با مردم در ارتباط هستند از این رسانه و ابزار جهت معرفی و تبلیغات خود استفاده کرده و بهره می برند.

هرساله نمایندگان بیمه جهت اتمام مراحل حسابداری و تسویه حساب از سررسید استفاده می نمایند و با ارسال یک جلد تقویم و سررسید به مشتریان یادآور سال جدید و بسته شدن حساب های مانده و تسویه شده می گردنند.

فراخوان تولید سررسید ، از ۱۴ سال قبل از طریق روابط عمومی شرکت بیمه ایران به نمایندگان آن شرکت ارسال و نسبت به ثبت سفارش سررسید و تقویم اختصاصی بیمه ایران اقدام گردید.

از آنجایی که نمایندگان شرکت بیمه ایران به برنامه های مدیران روابط عمومی اطمینان و اعتقاد داشتند ، از این رو از برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی آنها استقبال گسترده ای انجام می گردید.

از آن سال به بعد تولید سالنامه و تقویم اختصاصی شرکت بیمه ایران توسط شرکت مشاور ارتباطات پیام انجام می شود.

مطالب به روز بیمه ای ، شماره تلفن های مدیران ستادی و پوستر های رشته های بیمه ای در این سررسید و تقویم های اختصاصی خودنمایی می کنند.

کیفیت عالی ، قیمت ارزان و مناسب محصولات شرکت مشاور ارتیاطات پیام ، یکی از مزایای این خرید محسوب می گردد.

اختصاصی نمودن سررسید ها برای یکایک نمایندگان ، کار بسیار مهم و حساسی می باشد. کارشناسان فروش و طراحان گرافیک این مجموعه با تلاش بی وقفه نسبت به کسب رضایت نمایندگان بیمه اقدام می نمایند.

سررسید ۹۸

بهترین هدیه ای که بسیاری از مشتریان علاقمند هستند در ایام نزدیک به عید نوروز دریافت کنند سررسید اختصاصی است . هدیه ای با اصالت همراه با فرهنگ غنی ایران می تواند به جلب رضایت مشتریان شما کمک شایانی کند .

اما سررسید چیست ؟

پاسخ به این سوال بسیار واضح است در حقیقت سررسید یا سالنامه یک دفترچه یادداشت است با این تفاوت که روزهای ماه و همچنین تاریخ شمسی و قمری و میلادی را در خود جای داده است .

آیا می دانید یکی از بهترین هدایا برای بسیاری از مشتریان سررسید اختصاصی است؟
آیا به اهمیت اهداء یک سررسید به مشتریان خود واقف هستید ؟
آیا می دانید یک سررسید استاندارد باید چه ویژگیهایی داشته باشد ؟

ایرانیان به رسم قدیم در آخر هر سال به اطرافیانشان سررسید هدیه می دهند. این هدیه به انواع مختلف تقسیم بندی می شود:

سررسید معمولی ، سر رسید اختصاصی

سررسید اختصاصی حاوی آرم و برند و تبلیغات شرکت هدیه دهنده می باشد که شرکت پیام در تولید چنین سررسیدی تخصص ویژه دارد.

سر رسید ۱۳۹۸ :

سررسید اختصاصی شرکت های متعدد ، بانکها و بیمه ها و شرکت های تولیدی در این شرکت تولید میگردد. قیمت سررسید سال ۱۳۹۷ بر اساس متریال و جنس بکار رفته شامل جلد سر رسید ، ترمو یا جلد سلفونی یا جلد چرم مصنوعی قابل تغییر می باشد . این شرکت آماده دریافت سفارش و تولید سر رسید۱۳۹۷ می باشد.

تقویم رو میزی ۱۳۹۸ :

تقویم رو میزی بصورت روزانه ،هفتگی،ماهانه قابل تولید بوده و میتواند حاوی تصاویر طبیعت یا تصاویر مرتبط با تولید یا هویت سازمانی آن شرکت باشد.تقویم۱۳۹۷ نیز بر اساس سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

تقویم رومیزی مثلثی ۱۳۹۸ :

تقویم مثلثی با پایه ی مثلثی بصورت ماه شمار تولید میگردد.این تقویم حاوی روز شمار ۱۳۹۷ بوده و با عکسهای زیبایی از طبیعت جلوه گری می نماید.