مشــاوره رایــگان - ٠٢١٦٦٧٨٣٩٠٠


تقویم رومیزی

یکی از مهمترین هدایایی که بسیاری از شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی برای فرآیند تبلیغات و برندسازی خود به مشتریان خاص خود اهدا می کنند تقویم رومیزی یا انواع دیگر تقویم می باشد . بسیاری از مشتریان پیام گرافیک نیز از متخصصین پیام به منظور چاپ تقویم و گرفتن مشاوره و همچنین سفارش تقویم رومیزی و همچنین انواع دیگر تقویم ها استفاده می کنند . شما هم می توانید به جمع مشتریان پیام گرافیک بپیوندید و برای برند سازی و تبلیغات حرفه ای مجموعه کاری و سازمان خود اقدام نمائید .
ست اداری

ست اداری ، در راستای تکمیل هویت سازمانی یک شرکت یا موسسه مکمل “لوگو یا آرم ” آن می باشد . نوع طراحی حرفه ای و اصولی آن و همچنین طراحی لوگو بسته به زمینه کاری ، سابقه ، تنوع خدمات و ارتباطات بین المللی آن مجموعه تعیین می گردد . طراحی زیبا و صحیح  و پاکت نامه و … به تنهایی تضمین کننده کیفیت نهایی آن نیست به هر حال نوع کاغذ و کیفیت چاپ تاثیر بسزایی در آن دارد .

  • آیا به اهمیت داشتن یک ست اداری و سربرگ حرفه ای و استاندارد برای سازمان خود واقف هستید ؟
  • آیا می دانید برای طراحی ست اداری کاملا حرفه ای باید با یک شرکت تبلیغاتی با سابقه و با تجربه همکاری داشته باشید ؟
  • آیا می دانید یک ست اداری کاملا استاندارد و اصولی به چه میزان می تواند بر اعتبار شما در حوزه کاریتان بیافزاید ؟

طراحی ست اداری حرفه ای و کاملا اصولی و منطبق با روانشناسی مشتریان شما ، تخصص پیام است

یکی از تخصص های پیام گرافیک چاپ ست اداری و همچنین طراحی سربرگ است و با برندهای بزرگ کشور در این حوزه همکاری بسیار خوبی داشته است.

طراحی کاتالوگ

همانطور که نیک می دانید یکی از مهمترین نیازهای شرکت ها ، موسسات و کارخانجات طراحی کاتالوگ حرفه ای است . آیا با اصول آن آسنایی دارید ؟ آیا می دانید چاپ کاتالوگ حرفه ای چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ کارشناسان زبده شرکت پیام پاسخ این سوالات را می دانند و برای شما کاتالوگ بسیار حرفه ای و استاندارد طراحی خواهند کرد.
جلد بیمه نامه

یکی از اصلی ترین خدمات شرکت پیام ، طراحی جلد بیمه نامه است . شرکت پیام یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغاتی است که سابقه درخشان همکاری با برندهای بزرگ بیمه ای کشور را در کارنامه خود دارد . پیام گرافیک مفتخر است که با کیفیت ترین و بهترین خدمات جلد بیمه نامه ثالث و جلد مدارک را به نمایندگی های بیمه سراسر کشور ارائه دهد . پیام همچنین در حوزه های طراحی کاتالوگ و طراحی لوگو نیز به شما کاربران عزیز خدمات بسیار ارزنده ای ارائه خواهد کرد .

مزایای جلد بیمه نامه :

– تثبیت برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان فعلی شما

– جذب مشتریان و مخاطبان جدید برای خدمات نمایندگی خود

– جلب رضایت مشتریان و زیبایی بیمه ارائه شده به ایشان

– مراجعه مجدد و دسترسی مشتریان قبلی برای تمدید بیمه نامه خود


طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی محصولات یکی از موثرترین و اثربخش ترین ابزار بازاریابی و فروش یک محصول است . بسته بندی می تواند یک محصول خوب را به محصول عالی تبدیل نماید چون بسیاری از مشتریان شما به ویژگی های ظاهری محصولات اهمیت زیادی می دهند همچنین می تواند در جذب مشتری موفق باشد اگر زیبا و جذاب و تاثیر گذار طراحی شده باشد .

بسته بندی نقش بسیار مهمی در استراتژی بازاریابی شرکت شما در دنیای کسب و کار امروز دارد

مزایای یک بسته بندی حرفه ای :

۱) افزایش سهم بازار شما نسبت به رقبایتان

۲) افزایش فروش محصول شما

۳) متمایز کننده محصول شما از رقبا

۴) تاثیرگذاری برند شما در قلب و ذهن مشتریان

۵) برقراری ارتباط بسیار خوب با مشتریان

در طراحی بسته بندی شناخت جایگاه محصول در کنار رقبا و فعالیت آنها ،ایجاد شخصیت بصری متناسب با نوع خریدار ، راهنمایی نحوه استفاده از کالا ، حفظ کیفیت و ایمنی کالا ، کارکرد تبلیغاتی بسته بندی در ایستگاههای عرضه و … از جمله مواردی است که مشاوران ارتباطات پیام به آن فکر می کنند تا کالای شما در بازار شلوغ و پرفراز و نشیب از جایگاه و رشدی مطلوب برخوردار باشد.

یک بسته بندی جذاب شانس انتخاب محصول شما توسط مشتریان را افزایش می دهد

سوالات مهمی که قبل از سفارش طراحی بسته بندی باید از خود بپرسید

– گروه مخاطب محصول شما کیست ؟

– فرم محصول چگونه شما است؟

– ویژگیهای فیزیکی محصول شما چیست ؟

– محل نگهداری محصول شما کجاست؟

– قیمت محصول شما با توجه به تیپ شخصیتی استفاده گر چقدر است؟